Serwisy samochodwe polsce

Wpis

środa, 24 września 2014

Jak zajoma szukała mechanika

Znajdowanie mechanika w obecnych czas nie jest prostą sprawą. Jeśli ktoś miał z tym styczności jest kobietą to wie o czym będę pisać. Ostatnio moja koleżanka zatelefonowała do mnie z Warszawy z pytaniem czy znam doby serwis samochodowy, gdyż ma problemy z samochodem. Odpowiedziałam krótko, że nie. Jednak zaproponowałam jej ażeby wpisała w wyszukiwarce ADR kurs specjalistyczny http://smartkursyszkolenia.pl/szkolenie-stanowiskowe-adr . Okazało się że znalazła na portal z firmami oferujące naprawy samochodów w województwie mazowieckim.

Była to dość niemała niepodziana, gdyż takie serwisy zazwyczaj nie reklamują się i ciężko jest je odnaleźć Po przeczytaniu opinie na serwisie, zadzwoniła do wybranego warsztatu samochodowego. Co bardzo istotne okazało się, ze jest on blisko miejsca jej pracy. Pojechała na miejsce. Zostawiła auto a po pracy mogła go odebrać. Wszystko byłoby pięknie natomiast auto po 2 tygodniach znów wydawało nieprawidłowe odgłosy natomiast już inne od tamtych. Podjechała więc z powrotem do nich i okazało się, że owszem jest usterka niemniej jednak już inna i musi za nią znowu zapłacić.

Nie były to niezbyt duże pieniądze, a auto już również miał swoje lata. Weszła natomiast z powrotem na stronę z warsztatami samochodowymi i pojechała do konkurencji. Okazało się, że poprzedni mechanik miał racje co do niedociągnięcia, natomiast suma jaka chciał za naprawę był 3 kronie wyższa. Teraz jak jej się coś psuje zawsze szuka na portalu, ażeby odnaleźć najkorzystniejszą dla siebie cenę. Gdyż my kobietki nie znamy się w większości na autach, a kasę to wolimy wydawać na kosmetyki a nie w serwisach samochodowych.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
martaigo
Czas publikacji:
środa, 24 września 2014 08:53

Polecane wpisy